Thajská reflexná masáž chodidiel

Je úžasná akupresúrna procedúra, pri ktorej dochádza k stimulácii reflexných bodov na chodidlách, ktoré zodpovedajú jednotlivým vnútorným orgánom tela, a tým aj harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov.

Cena:

od 28

30 minút

Viac info

Masáž chrbta a šije

Veľmi obľúbená thajská masáž chrbta a šije je zameraná na najviac zaťažované, stuhnuté a bolestivé partie tela, akými sú chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kosti a panvy, svaly a šľachy tela, namáhané najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu.

Cena:

od 32

30 minút

Viac info

Masáž chrbta a nôh

Táto osvedčená a účinná procedúra je kombináciou masáže chrbta a šije a thajskej reflexnej masáže chodidiel.

Cena:

od 32

30 minút

Viac info

Protistresová masáž hlavy a tváre

Po dni naplnenom pracovným vyťažením a vypätím hoďte starosti všedného dňa za hlavu a doprajte si vynikajúcu protistresovú masáž hlavy a tváre. Nechajte celkom odplynúť duševné a emocionálne napätie.

Cena:

od 28

30 minút

Viac info

Relaxačná masáž

Thajská kráľovská masáž je trojkombináciou najoblúbenejších thajských masážnych techník. V tejto jedinečnej masáži sa spájajú všetky výhody a kombinujú sa účinky tradičnej thajskej masáže, aromaterapeutickej olejovej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok (horúca bylinná masáž). Budete sa po nej cítiť ako znovuzrodení.

Cena:

od X

x minút

Viac info

Anticelulitídová masáž

Táto unikátna procedúra je zameraná na odstránenie „pomarančovej pokožky“, jej vyhladenie a zlepšenie jej vzhľadu. Pomáha pri formovaní postavy a odbúravaní podkožného tuku.

Cena:

od X

X minút

Viac info
Rezervovať