Vítame Vás na stránkach masážneho salóna Arokaya, ktorý Vám prináša originálne thajské masáže vykonávané profesionálnymi terapeutkami priamo z Thajska.

Oddych


Vychutnajte si aj Vy jedinečný zážitok v podobe thajskej masáže a doprajte svojmu telu i duši zaslúženú úľavu a relaxáciu.

Harmónia


Pomenovanie Arokaya je odvodené z balinézskeho jazyka a v preklade znamená „miesto bez bolesti“ alebo aj "miesto, kde býva zdravie".


Arokaya Thai Massage

Relax

Zrelaxujte a oddýchnite si v krásnom prostredí pri sviečkach, relaxačnej hudbe a príjemnej terapeutke.

Energia

Načerpajte novú energiu vďaka thajskej masáži. Blahodárne pôsobí na Vašu dušu a uvoľní Vás od napätia a stresu.

Zdravie

Thajská masáž je vhodná na liečenie rôznych zdravotných problémov. Okrem uvoľnenia svalstva a zlepšeniu krvného obehu Vám upokojí aj myseľ.

Cieľom masážneho salóna Arokaya je prostredníctvom thajskej masáže priniesť do Vášho života fyzické zdravie a duševnú pohodu.

Thajská masáž si svojou jedinečnosťou a rokmi overenými účinkami našla cestu cez hranice svojho štátu, aby mohla pomáhať ľudom aj v iných krajinách siahajúc pritom až do Európy, kde sa stala najpopulárnejšou masážou a získala si obľubu ľudí. Preto sme hrdí, že sa nám podarilo priniesť Vám túto prastarú liečebnú metódu aj do našich salónov v Nových Zámkoch, Podhájskej a Senci.

10

terapeutiek


Uvoľnite sa pod rukami našich profesionálnych terapeutiek z Thajska.
3

salóny


Navštívte Váš najbližší salón a zažite thajskú masáž na vlastnej koži.