Darčekové poukážky na masáž

Luxusne vybavené prostredie, harmónia kľudu a príjemné vône či jemná ezoterická hudba prispievajú k dokonalému uvoľneniu zákazníka počas masáží. Doprajte svojmu telu i duši kúsok luxusu, ktorého je v bežnom živote tak málo. Vyberte si darčekové poukážky na masáž.

Ako bude prebiehať Vaša masáž v salóne Arokaya ?

Po úspešnom zakúpení darčekovej poukážky na masáž si spoločne dohodneme vhodný termín. Po potvrdení rezervácie sa v daný termín dostavíte do nášho salónu Arokaya Thai Massage podľa výberu lokality

Po tom ako sa po úspešnej rezervácii dostavíte do salóna vo Vami objednanom čase (príchod odporúčame 5min. vopred), pred vstupom na recepciu dostanete pohodlné prezuvky. Na recepcii Vás milý personál uvíta, pohodlne usadí a následne si preverí Vašu rezerváciu a v prípade akýchkoľvek Vašich otázok ohľadne thajskej masáže Vám na ne s ochotou odpovie. V prípade, že ste si vybrali aromaterapeutickú olejovú masáž alebo peeling, vyberiete si z testerov vôňu masážneho oleja, ktorý bude pri masáži použitý. V prípade, že si želáte thajskú masáž teplým olejom, prosím oznámte to personálu počas Vašej telefonickej objednávky, alebo čo najskôr po príchode do salóna, aby pre Vás masážny olej mohol byť pripravený v ideálnej teplote. Po zodpovedaní niekoľkých krátkych otázok, ktoré slúžia na zistenie Vášho zdravotného stavu pred masážou, Vás obsluha zavedie do masážnej miestnosti, kde bude prebiehať Vami zvolená thajská masáž v požadovanom trvaní. Tu sa Vás ujme terapeutka, ktorá sa o Vás bude starať počas celej masáže. V prípade, že ste si zvolili tradičnú thajskú masáž, prezlečiete sa do tenkého a ľahkého oblečenia z prírodného materiálu, ktoré Vám obsluha pred masážou pripraví. Ak ste sa rozhodli pre aromaterapeutickú olejovú masáž, je pre Vás prichystané jednorazové spodné prádlo. Pred každou masážou máte možnosť použiť sprchu. Čisté uteráky a župany sú pre zákazníkov neustále k dispozícii. Po masáži je Váš stimulovaný lymfatický systém pripravený na odbúravanie toxických látok z tela, čo je dôležité podporiť správnym pitným režimom. V rámci toho Vás radi ponúkneme čajníčkom chutného a zdravého čaju v cene masáže, ktorý si vychutnáte plne zrelaxovaní.

Prosíme zákazníkov, ktorí boli obdarovaní darčekovými poukážkami, aby si ich na termín masáže priniesli so sebou.

Rezervovať