Tradičná thajská masáž

Tradičnú thajskú masáž možno právom označiť za pozoruhodnú syntézu jógy, akupresúry a strečingu. Ide o veľmi aktívnu masáž, pri ktorej terapeutka množstvom naťahovacích manévrov, rozpohybuje Vaše stuhnuté a ubolené telo. Tento druh masáže pestuje tisícročia umenie pôsobenia na určité body či oblasti na tele, ktoré slúžia na harmonizáciu celého organizmu.

Cena:

od 43

60 minút

Viac info

Aromaterapeutická olejová masáž

Olejová masáž je veľmi obľúbená a zákazníkmi vyhľadávaná príjemná a uvoľňujúca aromaterapeutická procedúra, ktorá je ľahšou , rytmickejšou verziou thajskej masáže. Je kombináciou liečivých účinkov dotyku a pošteklenia čuchových buniek nádhernými orientálnymi vôňami olejov.

Cena:

od 50

60 minút

Viac info

Teplá olejová masáž - kokos

Táto výnimočná masáž v sebe spája účinky upokojujúcej masáže a bohatej starostlivosti o pokožku celého tela. Príjemný dotyk horúceho oleja znásobuje zážitok z masáže i jej účinky, keďže horúci olej má schopnosť sa intenzívnejšie vstrebávať do pokožky a stuhnuté svalstvo sa teplom zázračne uvoľní.

Cena:

od 52

60 minút

Viac info

Horúca bylinná masáž

Horúca bylinná masáž je spojením tradičnej thajskej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok na energetické centrá tela. Bylinné vrecúška obsahujú v bavlne nakompresovanú zmes vzácnych thajských bylín a aromatických látok, pričom ich nahrievaním nad parou dochádza k aktivácii účinných zložiek.

Cena:

od 52

60 minút

Viac info

Thajská kráľovská masáž

Thajská kráľovská masáž je trojkombináciou najoblúbenejších thajských masážnych techník. V tejto jedinečnej masáži sa spájajú všetky výhody a kombinujú sa účinky tradičnej thajskej masáže, aromaterapeutickej olejovej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok (horúca bylinná masáž). Budete sa po nej cítiť ako znovuzrodení.

Cena:

od 65

90 minút

Viac info

Synchrónna štvorručná aromaterapeutická masáž

Doprajte svojmu telu i duši luxus v podobe starostlivosti štyroch rúk dvoch profesionálnych terapeutiek, ktoré budú Vaše telo rozmaznávať harmonicky zladenými pohybmi dlaní za použitia voňavých masážnych olejov. Táto procedúra je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť maximálnu starostlivosť a pozornosť.

Cena:

od 82

60 minút

Viac info

Peeling a masáž

Pri peelingovej masáži ide o spojenie 30 minutového telového peelingu a 60 minútovej aromaterapeutickej olejovej masáže. Peeling aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému a detoxikuje pokožku, čistí póry pokožky tým, že odstraňuje odumřete bunky z pokožky, navracia pokožke mladistvý a svieži vzhľad. Tento druh thajskej masáže podporuje dýchanie pokožky a zanecháva ju jemnú a vyhladenú.

Cena:

od 70

90 minút

Viac info
Rezervovať