Tradičnú thajskú masáž možno právom označiť za pozoruhodnú syntézu jógy, akupresúry a strečingu. Ide o veľmi aktívnu masáž, pri ktorej terapeutka množstvom naťahovacích manévrov, rozpohybuje Vaše stuhnuté a ubolené telo.

Tento druh masáže pestuje tisícročia umenie pôsobenia na určité body či oblasti na tele, ktoré slúžia na harmonizáciu celého organizmu.

Jej výnimočnosť spočíva v tom, že nejde len o obyčajné masírovanie svalov a kĺbov, ale najmä o prácu s akupresúrnymi bodmi. Akupresúrne body sú umiestnené na tele pozdĺž neviditeľných energetických dráh, tzv. meridiánov, ktoré sa nachádzajú cca 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčaním bodov na týchto dráhach je stimulované prúdenie vnútornej energie v tele, čím sa priamo harmonizujú orgány a žľazy s porušenou funkciou a odstraňujú sa nánosy toxických látok z tela.

Tradičná thajská masáž pozoruhodným spôsobom využíva techniku bodového tlaku, jógových prvkov a svalového strečingu. Používané rytmické pohyby účinne redukujú svalové napätie a stres. Tento druh masáže podporuje lymfatický a krvný obeh, zvyšuje energiu a vitalitu, zlepšuje pohyblivosť svalov a kĺbov, zlepšuje dýchanie a držanie celého tela, lieči chronické problémy kĺbov, svalov, pomáha aj pri psychických problémoch.

Počas masáže sa nepoužívajú masážne oleje a balzamy, zákazník je oblečený v pohodlnom oblečení z prírodného materiálu. Terapeutka pracuje s celým telom, pričom používa svoje ruky, lakte, kolená a chodidlá tak, aby odstránila bloky v energetických dráhach tela a navrátila organizmus zákazníka do stavu harmónie.

Kedy je tradičná thajská masáž vhodná ?

  • ak trpíte bolesťami chrbta a svalstva
  • ak ste pod vplyvom stresu, pracovnej alebo osobnej záťaže
  • ak nedokážete účinne relaxovať
  • ak vykonávate rôzne športy, alebo sa inak fyzicky namáhate

Liečebné použitie tradičnej thajskej masáže sa neobmedzuje iba na pohybový systém, a teda bolesti chrbta, svalov, alebo hlavy a migrenóznych stavov, ale výborne pomáha pri vyčerpaní, stresových poruchách a psychosomatických problémoch, panických poruchách a únavovom syndróme.

Cena masáže

43

60 minút


54

90 minút


65

120 minút


Rezervovať